2020.10.10. MOL Magyar Kupa sorsolás. A legjobb 32 közé jutásért



A kupasorozatban először csupán a kilencedik körben, a legjobb 16 között kerülhetnek össze az első osztály képviselői, addig kiemeltek. A fordulók sorsolásakor nincs területi kiemelés. Változás az előző szezonokhoz képest, hogy a kupa minden párharca egy mérkőzésen dől el. Ha a rendes játékidőben nem születik döntés, akkor 2×15 perc hosszabbítás következik, ha ezek után sincs győztes, akkor büntetőpárbaj jön. A találkozókat október 27. és 29. között rendezik meg. 

Forrás: www.mlsz.hu

Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (NB3) – MOL Fehérvár FC (NB1)
Csácsbozsok-Nemesapáti SE (MEGYE1) – Budapest Honvéd (NB1)
Kecskeméti TE (NB3) – Kisvárda Master Good (NB1)
Lipót Pékség SE (NB3) – ZTE FC (NB1)
Dabas-Gyón FC (NB3) – Budafoki MTE (NB1)
Dunaújváros (NB3) – Újpest FC (NB1)
Szentlőrinc (NB2) – Puskás Akadémia FC (NB1)
Gyöngyösi AK-Mátra Beton (NB3) – Mezőkövesd Zsóry FC (NB1)
Békéscsaba 1912 Előre (NB2) – DVTK (NB1)
Bicskei TC (NB3) – Ferencvárosi TC (NB1)
Bátaszék SE (MEGYE1) – MTK Budapest (NB1)
Nyíregyháza Spartacus FC (NB2) – Paksi FC (NB1)
III. Ker. TVE (NB3) – Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB2)
Zsámbéki SK (MEGYE1) – Tállya KSE (NB3)
Zalaszentgróti VFC (MEGYE1) – Tiszafüredi VSE (NB3)
Ceglédi VSE (NB3) – FC Ajka (NB2)
Kiskunfélegyházi HTK (MEGYE1) – Dorogi FC (NB2)
Érdi VSE (NB3) – Kolorcity Kazincbarcika FC (NB2)
Kabai Meteorit SE (MEGYE1) – Fémalk-Dunavarsány (MEGYE1)
Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak (NB3) – Szombathelyi Haladás (NB2)
SBTC (NB3) – PMFC (NB2)
Taksony SE (NB3) – HR-Rent–Kozármisleny (NB3)
Tarpa SC (MEGYE1) – BTE Felsőzsolca (MEGYE1)
BVSC-Zugló (NB3) – DVSC (NB2)
Szolnoki MÁV FC (NB2) – Gyirmót FC Győr (NB2)
Eger SE (NB3) – Vasas FC (NB2)
FC Nagykanizsa (NB3) – DEAC (NB2)
Budaörs (NB2) – Aqvital Csákvár (NB2)
Monor (NB3) – BFC Siófok (NB2)
Hódmezővásárhelyi FC (NB3) – CSO-KI Sport (MEGYE1)
Soroksár SC (NB2) – WKW ETO FC Győr (NB2)
ASR Gázgyár (BUDAPEST1) – Kaposvári Rákóczi
 (NB2)

Be the first to comment

Leave a Reply