Felkészülési mérkőzések, 2020.07.18.

Szolnok: Molnár-Farkas (Csáki, 46.) – Tajti (Sitku, 62.), Horgosi, Kovács O., Tamás L. (Kónya, 46.), Bárdos – Rokszin (Tóth B., 8.), Tisza (Iván, 78.), Szabó B. (Kotula, 46.) – Vólent (Csirmaz, 62.), Novák (Kanálos, 85.). Vezetőedző: Csábi József.

Gólszerzők: Zádori (3.), Nyilas (26.), Bárdos (36.), Kónya (50.)

Csábi József: – Egy nagyon jó mérkőzést játszottunk, a jó erőkből álló és az utóbbi évek legjobb igazolásait produkáló Tiszakécskével. Az első negyedórában nem igazán találtuk a ritmust, a hazaiak ránk tudták erőltetni az agresszív stílusukat. Sajnos ezalatt az időszak alatt kaptunk két, nagyon buta gólt. Futottunk az eredmény után, de azt láttam, hogy a második félidőben már kimondottan az történt amit mi akartunk. Sikerült kiegyenlítenünk, de akár a győzelmet is megszerezhettük volna. Természetesen az eredmény is számít ebben az időszakban is, de azt kell hogy mondjam, hogy ez már egy fokkal jobb volt, mint az előző két mérkőzés. Természetesen bizakodó vagyok. Sajnos Rokszin Ádámnak van egy térdsérülése – reméljük nem súlyos – de ezek nem kellenének a jövőben.

Fotó: Kurdi József

Pécs, PMFC Stadion, 800 néző.
PMFC 1. félidő: Helesfay – Sági, Króner, Rácz, Katona – Grabant, Nikic, Geiger, Óvári – Kónya, Adamcsek.
PMFC 2. félidő: Helesfay (Vukman, 67.) – Sági (Gajág, 62.), Króner (Archie, 80.), Preklet, Németh – Kónya (Keresztes, 67.), Futó, Geiger (Bohata, 62.), Óvári (Bischoff, 80.) – Tihanyi, Batizi-Pócsi. Vezetőedző: Vas László.

Gólszerzők: Óvári (5., 57.), Kónya (18.), Batizi-Pócsi (68.), Preklet (85.)

Fotó: BFC Siófok hivatalos oldala

Siófok – Aqvital FC Csákvár 0-1

Siófok, 100 néző

Siófok: Hutvágner – Lapos, Izing, Jagodics, Kiss B. – Kecskés, Tajthy, Medgyesi – Horváth P., Elek, Tömösvári. Vezetőedző: Gál István.

Aqvital: Zelizi – Mészáros D., Vukaszovics, Koch, László – Posztobányi, Nándori, Kocsis B. – Sejben, Daru, Ganbayar. Vezetőedző: Visinka Ede.

28. perc: Daru zavarta meg a hazai védőket, a megszerzett labdával Nándori lépett ki és nem hibázta el a kínálkozó lehetőséget, 0-1.

31. perc: Kocsis Bencét buktatták a siófoki tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt Sejben végezte el, ám középre tartó labdáját Hutvágner hárította.

40. perc: Daru fejesénél már verve volt Hutvágner kapus, de a felső léc kisegítette a hazaiak hálóőrét.

Aqvital FC Csákvár – Lipót 2-0

Aqvital: Meszlényi – Posztobányi, Albert I., Papp M., Koch – László, Magyar Zs., Nándori, Madarász – Daru, Kocsis B. Vezetőedző: Visinka Ede.

8. perc: Jobb oldali szöglet után Daru bólintott a léc alá, 1-0.

15. perc: Posztobányi cselezte be magát a jobb oldali vonal mellől a tizenhatoson belülre, majd szép mozdulattal kilőtte a hosszú sarkot, 2-0.

Siófok – Lipót 1-0

Gólszerző: Nikházi Márk

Mosonmagyaróvár, 100 néző, vezette: Görög

Haladás: Rózsa – Auer, Csilus, Németh Milán, Debreceni – Jancsó, Németh Márió, Szekér – Illés (Holdampf, 46.), Simon A. (Tóth B., 46.), Rácz (Tóth M., 46.). Edző:Mátyus János.

Gólszerzők: Szalka (53.), Nagy L. (88.)

Mátyus János: – Ahogy a korábbi győzelmekből, ebből a vereségből sem érdemes messzemenő következtetéseket levonni. Két hasonló képességű csapat játszott egymással, a hazaiak fölénk kerekedtek, a döntő szituációkban élesebbek voltak nálunk. Gratulálok a győzelmükhöz, mi pedig készülünk a keddi, FTC elleni mérkőzésre.

III. KER. TVE – Budaörs 1-3

Budaörs: Kovács – Marques-Airosa, Czár, Tamás, Kékesi, Petró, Zsidai, Molnár Cs., Sajbán, Pethő, Szabó Bá.
Csereként pályára lépett: Fényes, Menyhárt, Gyurácz, Sváb, Jász, Halmai, Horváth R., Molnár T.
Vezetőedző: Márkus Tibor
Szakmai igazgató: Bognár György

Márkus Tibor:
Ismét egy hasznos edzőmérkőzést játszottunk. A felkészülés során eddig lejátszott meccsekhez képest ezúttal pontatlanabb volt a játékunk, de így is megérdemelt győzelmet arattunk. Több helyzetet is sikerült kialakítanunk. Az első félidő meggyőzőbb volt, a második játékrészben kissé felborult a csapaton belüli összhang, de a végére sikerült ezen javítani.

Kolorcity Kazincbarcika SC – Sényő-Carnifex FC 5-2 (3-0) Forrás: Kolorcity Kazincbarcika Sport Club

Kolorcity Kazincbarcika SC: Horváth László, Fótyik Dominik, Farkas András, Oltean Sergiu Adrián, Heil Valter, Toma György , Németh Tamás, Krausz Raul, Oldal Tibor, Kovác Alan, Berki István
Cserejátékosok: Fila Károly, Iszák Dominik, Dávid Zoltán, Zahorán Balázs, Zsiga Máté, Tóth Borisz

Sényő-Carfifex FC: Gazsi Tamás , Szokol Zsolt , Kepács Krisztian ,Bodó Gábor, Farkas Márk, Schmidt Péter, Lakatos László, Barcsay Márk, Orosz Márk , Fabu Márton, Kapacina Kevin
Cserejátékosok : Krizsanovszki Ádám, Tőkés Tibor, Kelecsényi Gábor, Fenyőfalvi Dávid , Boros Dávid , Páll Zsombor

Gólszerzők: Fótyik Dominik (büntetőből), Kovác Alan (büntetőből ), Heil Valter, Schmidt Péter, Krausz Raul (2), Kapacina Kevin (büntetőből)

Kecskemét – Békéscsaba 1-2

Gólszerzők: Kis Balázs (64. perc), Nicola Pantovic (65. perc), Lászik Milán (83. perc).

Nyíregyháza Spartacus – Sajóbábony 5-0 (1-0) Forrás és fotó: Nyíregyháza Spartacus FC

Nyíregyháza: Miski (Talián 65.)– Gönczör R., Végső, Papucsek, Magyar, Papp, Szabó B. (Boda 56.) , Gyurján (Pataki 83.), Györgyi (Tóth Á. 46.), Sinanovic, Kovács N.

vezetőedző: Gálhidi György

Gólszerzők: Sinanovic (27.), Kovács N. (69., 85.), Balogh ( öngól, 83.), Tóth (88.)

WKW ETO FC Győr: Ruisz -Bagi, Vári, Fejes, Forró – Kiss, Vitális, Vashkeba, Szimcso, Szuhodovszky, Priskin

Cserék: Gyurákovics, Dvorschák, Lipták, Múcska, Márton, Sipőcz, Király, Farkas, Kerkez, Bartos

Balatonfüredi FC: Berta – Burucz, Vastag, Tetézi, Emperger, Hoffer, Csikós, Szalai, Bartha, Schillinger D., Laurinyecz

Cserék: Henn, Bodnár, Barcza, Kós, Imre, Róth, Géringer, Pécsi, Nagy B., Megyeri, Szabó B., Markó

Gólszerzők: Szimcso (6’), Priskin (14’), Lipták (67’)

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion, 100 néző
Játékvezetők: Pintér Csaba (Kóbor Péter, Huszár Balázs)

Gyirmót FC Győr: Hársfalvi (Ivancsics, 74.) – Major (Szegi, 74.), Hudák (Németh B., 69.), Széles, Hajdú – Nagy P. (Orbán B., 74.), Lázár (Somogyi-Bakos, 57.), Vogyicska (Szatmári, 46.) – Varga B. (Mayer, 57.), Heffler, Herjeczki (Lustyik, 46.). Vezetőedző: Csertői Aurél
STK 1914 Somorja: Valach – Rymarenko, Cunta, Pancik, Janco, Aldo Baez, Nagy L., Mezovsky, Kovács G., Kostas, Fujak. Vezetőedző: Jan Blahac

Gólszerzők: Varga B., Nagy P., Heffler, Széles

Kaposvár: Pogacsics, Vachtler, Ur, Szabó, Hadaró, Nagy J., Varjas Z., Földi, Erdélyi, Simon, Balázs

Cserék: Bounyai, Laky, Godzsajev, Sólyom, Kercsó, Borbély, Nagy T., Tratnyek, Juhász, Varjas L., Szekszárdi, Kojnok, Temesvári, Keresztes, Palkovics

Vezetőedző: Disztl László

Paks: Holczer, Kulcsár, Lenzsér, Gévay, Szabó, Csősz (próbázó), Balogh, Szakály, Haraszti, Böde, Ádám

Cserék: Rácz, Osváth, Szélpál, Lorentz, Kelemen, Molnár, Bertus, Bognár, Nagy, Sajbán, Bartha, Szendrei, Sipos (próbázó)

Vezetőedző: Osztermájer Gábor

Gólszerzők: Nagy J. 14′ (ög.), Bognár 88′, Sajbán 90′

Nyíregyháza Spartacus – Kassa 1-2 (1-1) Forrás és fotó: Nyíregyháza Spartacus FC

Nyíregyháza: Fadgyas – Svedyuk, Fodor, Jánvári, Galambos, Farkas, Vasiljevic (Kalocsai 46.), Kártik, Ötvös, Lukács (Hamed 55.), Hornyák

Nyíregyháza góllövő: Ötvös Bence

Szentlőrinc SE : Hajagos – Molnár, Havas, Dulló, Nagy, Hleba, Kondor, Törőcsik, Harsányi, Kovács, Luka

Vezetőedző: Marian Sluka

FC Ajka: Balogh  – Rétyi, Görgényi (Tóth 38′) Kenderes, Irimiás, Nagy I. , Stoiacovici, Soltész (Rózsás 80′), Zsolnai (Szabó  B. 75′), Lakatos (Zvara 46′), Nagy K.

Vezetőedző: Kis Károly

Gólszerzők: Luka, Harsányi, Vajda, illetve öngól

Kis Károly: Nagyon nehezen lendültünk  játékba,  rosszul kezdtük a találkozót.  Ezután fokozatosan feljavultunk, majd a második félidőben megszereztük  a vezetést, ezután azonban sokszor kinyíltunk és az ellenfél kihasználta a hibáinkat.  Több fiatal játékos kapott ma lehetőséget és pozitív, hogy valaki élt is a lehetőséggel.

Vasas FC: Rados – Terbe (Viczián 75′), Csató, Tóth B., Silye (Kalmár 63′) – Hidi M (Gál 83′) – Hinora, Szatmári (Kleisz 75′) – Vernes (Szedlár 75′), Feczesin (Kapornai 83′), Pekár (Balajti 63′)
Topolyai SC: Nemanja – Varga, Ponjevic (Babic 77′), Antonic (Lukic 46′), Skopljak – Tormanovic, Tumbasevic (Santrac 77′), Duronjic  (Eleven 90′) – Banjac (Djuric 68′), Siladij, Dostanic (Balaz 46′)
Gólszerzők: Feczesin (38′, 48′), illetve Duronjic (59′)