Felkészülési mérkőzések, 2020.07.25.

Paksi FC: Hegedüs – Osváth, Szélpál, Lorentz, Debreceni – Sipos, Bognár, Bertus – Haraszti, Böde, Hahn. Cserék: Borsos, Molnár, Vas, Szendrei Vezetőedző: Osztermájer Gábor
Budaörs: Kovács, Menyhárt, Marques-Airosa, Kékesi, Tamás, Zsidai, Sajbán, Molnár Cs., Végh, Petneházi, Petró. Cserék: Szabó, Horváth, Fényes, Halácsi, Molnár T., Gyurácz, Halmai. Vezetőedző: Bognár György

Gólszerzők: Hahn 14′, Böde 45′, 85′, Bognár 49′, 67′

Osztermájer Gábor: „Attól függetlenül, hogy két góllal vezettünk a félidőre, és további két helyzetet kihagytunk, nagyon nehéz volt az első félidő, mivel a Budaörs jól játszott. A jó iramú első negyvenöt perc után átvettük az irányítást, és megérdemelten nyertünk. Öröm, hogy csapatunkban voltak extra egyéni teljesítmények”

WKW ETO FC Győr: Gundel-Takács – Kovács, Vári (Temesvári 83’), Fejes, Forró (Lipták 71’) – Kiss, Vashkeba, Vitális (Szimcso 56’) – Májer (Király 67’), Szuhodovszki (Múcska 56’), Priskin

ZTE FC: Demjén – Lesjak, Bobál D., Vass, Tajti, Babati, Könyves, Sankovic, Szépe, Kun, Bedi

Cserék: Zimonyi, Szökrönyös, Gergényi, Bedő, Takács, Hegedűs, Sebestyén, Németh, Kovács B., Dragóner, Gyurján

Gólszerzők: Priskin (66′) ill. Könyves (36′), Sankovic (44′), Dragóner (52′)

Mezőkövesd: Szappanos – Farkas D., Katanec, Neszterov, Vadnai – Cseri, Besirovic, Berecz, Karnyicki, Nagy D. – Jurina. A 2. félidőre beállt: Ryabenko, Eperjesi, Meskhi, Szeles, Vajda, Tóth D., Tóth M., Horváth B., Bencze, Torvund, Kovács D., Laczkó, Jagodics.
DEAC: Szabados – Nagy Z. (Karikás 62.), Szabó K. (Sándor T. 73.), Belényesi, Orosz – Spitzmüller (Kiss B. 73.) – Székely (Soltész 73.), Takács P., Sigér, Gyönyörű (Bíró P. 46.)- Urbin (Burai 62.)
Gólszerzők: Cseri (11-esből, 3.), Vajda (50.), ill. Sigér (80.)

PAFC: Tóth B. – Szolnoki, Joao Nunes, Meissner, Deutsch L. – Plsek, Van Nieff, Favorov – Kiss T., Vanecek, Nagy Zs.

Csereként pályára lépett: Kiss Á. (kapus), Urblík, Spandler, Hadzsiev, Knezevic, Mim, Komáromi.

Soroksár: Varga Á. – Bene M., Gengeliczki, Valencsik, Pászka – Huszák, Gyömbér – Orosz M., Korozmán, Magyari – Erdélyi L.

Csereként pályára lépett: Szerető, Lovrencsis B., Derekas, Csernik, Gárdos, Kópis.

Gól: Szerető (79.)

Paksi FC: Rácz – Kulcsár, Lenzsér, Gévay, Szabó – Nagy, Balogh, Szakály, Windecker – Ádám, Sajbán. Cserék: Holczer, Molnár, Vas, Szendrei, Debreceni. Vezetőedző: Osztermájer Gábor

PMFC: Helesfay – Sági, Rácz, Króner, Bischoff – Óvári, Futó, Geiger, Grabant – Kónya, Batizi-Pócsi. Cserék: Vukman, Preklet, Gajág, Németh, Bartha, Nikic, Adamcsek. Vezetőedző: Vas László

Gólszerzők: Szakály 26’ (bü.), Ádám 31’, Szendrei 55′, 78′, illetve Tihanyi 85′

Osztermájer Gábor: „Hajtós, brusztolós mérkőzés volt, durvaságát tekintve néha még az edzőmeccs jellegét is felülmúlta. Windecker, Vas és Kulcsár réven három kisebb sérülést is összeszedtünk, melyek komolyságát még nem tudjuk. Örülök, hogy a tizenhét éves Szendrei Ákos kétszer is betalált, valamint fiatal csatárunkkal szintén egyidős Vas Gábor is rendkívül jól játszott. Nagyon akartunk és az egész csapat kiváló mentalitással futballozott. Látszott, hogy élvezzük a játékot ez pedig gólokban is megmutatkozott”

Honvéd: Megyeri – Buna (Varga G., 77.), Szabó A., Csörgő (Kovács D., 60.), Feledy (Kocsis D., a szünetben) – Erdélyi (Benczenleitner, 77.), Török K., Eördögh, László (Kerezsi, 77.) – Németh D. (Keresztes, 60.), Lukács (Dereschuk, 77.)
Vezetőedző: Simon Miklós
Kaposvár: Pogacsics – Vachtler, Ur, Szabó A., Hadaró – Varjas Z., Nagy J. – Erdei, Szakály A., Szabó B. – Borbély Á. Csere: Földi, Kojnok, Szarka, Godzsajev-Telmán, Tratnyek, Varjas L.
Vezetőedző: Waltner Róbert.

Gólszerző: Eördögh (31., 54.), ill. Szakály (42.), Szarka (66.)

Simon Miklós: – Ha a három edzőmeccset nézem, ennek kellett következnie – volt egy vereségünk, egy győzelmünk, úgyhogy, ha követni akartuk a sormintát, jönnie kellett a dönetetlennek is. Furcsa kimondanom, de szomorú vagyok, hogy nem győztünk ezen a mérkőzésen. A fiatalságunkból adódóan olyan helyzeteket hagytunk ki, amelyeket meg kellett volna büntetnie az ellenfélnek. Óriási fegyverténynek tartom azt, hogy a Kaposvár ellen, amely az éles csapatával lépett pályára, végig győzelmi eséllyel, sokáig dominálva tudtunk játszani, nagy dicséret jár a srácoknak ezért.

Gyirmót FC Győr: Rusák – Major (Juhász, 59.), Hudák, Németh B., Hajdú (Szegi, 70.) – Lázár, Nagy P. (Somogyi-Bakos, 70.), Vogyicska – Heffler (Nagy K., 70.), Herjeczki, Szatmári (Mayer, 70.). Vezetőedző: Csertői Aurél
Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak: Ficsór – Veres, Kelemen, Horváth Cs., Vincze, Kerékgyártó, Androsch, Vayer, Serfőző, Kószás, Szilvágyi. Vezetőedző: Rozmán László
7. p. Hajdú adott jó keresztlabdát a jobb oldalon érkező Nagyhoz, aki Hefflernek készítette le lövésre a labdát, de Ficsór védeni tudott.
27. p. Szatmári végzett el a félpályánál gyorsan egy szabadrúgást, amiből indította Herjeczkit, ő pedig a kimozduló Ficsór fölött a kapuba emelt. 1-0
32. p. Kószás szerzett labdát térfelünk közepén, majd 17 méteres, jobb oldali lövését Rusák fogta biztosan.
35. p. Heffler bal oldali beadását a hosszú oldalon érkező Heffler lőtte kapura, Ficsór azonban fogni tudta a labdát.
38. p. Hudák adott jó labdát a középen érkező Vogyicskának, aki átvétel után 17 méterről a kapu bal oldalába bombázott. 2-0
63. p. Heffler szertett labdát az ellenfél térfelén, majd a középen érkező Mayer fejére emelt, aki 13 méterről a kapu bal oldalába fejelt. 3-0
78. p. Bal oldali beadás után Kószás fejesét tolta bravúrral szögletre Rusák.
85. p. Veres szerzett labdát térfelünkön, majd Kószáshoz passzolt, aki jobbról, 14 méterről kapunkba lőtt. 3-1

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2000 néző, v.: Takács J.

DVSC: Zöldesi (Hrabina) – Lakatos B. (Kinyik), Pávkovics (Bényei B.), Poór (Szatmári Cs.), Ferenczi J. (Pintér Á.) – Bódi Á. (Csősz), Kusnyír, Kundrák (Bényei Á.), Varga K. (Bévárdi) – Sós B. (Bereczki D.), Tischler (Bárány)

KISVÁRDA: Dombó (Odincov) – Melnik (Himics), Szimovics (Baranyai Á.), Rubus, Lakatos Cs. – Lucas, Szőr (Ene) – Hej, Cukalasz (Karaszjuk), Kovácsréti (Jelena) – Viana

Gólszerzők: Viana (0–1) a 19., Tischler (1–1) a 25. percben

Sényő – Nyíregyháza Spartacus 1-2 (1-2) Forrás és fotó: Nyíregyháza Spartacus FC, https://szon.hu/

Sényő: Gazsi – Szokol (Boros), Klepács, Bodó (Tőkés), Farkas M. (Fabu), Hadházi (Kelecsényi), Orosz, Lizák (Schmidt), Lakatos (Fenyőfalvi), Barcsay (Barta), Kapacina K. (Páll).
Nyíregyháza: Fadgyas (Miski) – Svedjuk (Trencsényi), Fodor (Végső), Jánvári (Papp), Galambos (Magyar), Papucsek (Kártik), Farkas A. (Starosta), Szinanovics (Hamed), Ötvös (Gyurján), Kalocsai (Kovács N.), Hornyák (Vasziljevics).
Gól: Klepács, illetve Ötvös 2 (egyet 11-esből).

A találkozó elején kiegyenlített volt a játék, majd a 8. percben 18 méterről szabadrúgást végezhetett el a Sényő, és Klepács a kapu felső sarkába csavart, 1-0. Ötvös próbált egyenlíteni, 28 méteres lövése azonban pontatlan volt. A 16. percben Sinanovic passza után Hornyák tűnt el középen gyanús körülmények között, majd a szöglet után Papucsek próbálkozott, de védett Gazsi. A 24. percben aztán Sinanovic ívelte be jobbról a labdát, Hornyák Marcellt pedig ellökték középen, 11-es. A büntetőt Ötvös Bence értékesítette, 1-1. Két perccel később Ötvös csavart mellé a 16-os sarkáról. A hajrában előbb a Szpari kapuja előtt alakult ki kavarodás, majd Galambos lövését vetődve hárította Gazsi. A 45. percben a jól játszó Ötvös Bence harcolt ki szabadrúgást a kaputól 19 méterre, és nagy erővel a léc alá csavart.

A második félidő egy Ötvös helyzettel indult, de bravúrral védett a kapus a közeli lövésnél. Az 55. percben egy szöglet után Farkas lőtt, de jócskán fölé szállt a labdája, majd egy perccel később Hornyák lépett ki középen, de a lövés előtt a földre került, ezúttal nem kapott büntetőt. A 66. percben Kovács ment el a jobb oldalon, lövését kiütötte Gazsi. Fölényben játszott a Szpari, és irányította a meccset. A 75. percben nagy helyzet maradt ki, Kártik lövését kiütötte Gazsi, Hamed érkezett, de az ismétlést is fogta a Sényő kapusa. A 85. percben egy ellentámadás végén Orosz lőtt 18 méterről, a felső lécet találta el. Azonnal jött a válasz, Gyurján szabadrúgása csattant a bal kapufán, majd Kovács lőtt nagy erővel, a léc alá tartó labdát bravúrral ütötte ki a hazai kapus. Az eredmény végül nem változott, a Szpari 2-1-re győzött.

Szeged, Szent Gellért Fórum, 1800 néző

Szeged-Csanád GA : Takács – Oláh, Deák, Tóth, Bitó, Simon, Jovanovic, Varga Sz., Dobos, Grumic, Haruna. Cserék: Varga B.(kapus), Gajdos, Germán, Moga, Kárász, Gréczi, Hudák, Dobronoky, Mohl, vezetőedző: Dr. Dobos Barna.

Gólszerzők: Rácz 38. perc, Gigic 60. perc

Szombathelyi Haladás – MOL Fehérvár FC 0-0 Forrás: Szombathelyi Haladás

Szombathely, 1210 néző. Vezette: Kovács G.

Haladás: Verpecz – Schimmer, Mocsi, Bosnjak – Holdampf, Szekér (Tóth D., 46.) – Csilus, Jancsó, Németh M. – Simon A. (Németh M., 61.), Rácz (Doktorics, 75.). Edző: Mátyus János.

Fehérvár: Rockov – Bolla, Rus, Stopira, Zeke – Pátkai (Nyári, 62.), Nyári – Funsho, Houri, Géresi – Nikolic. A második félidőben pályára lépett: Kovács D., Fiola, Petryak, Zivzivadze, Nego, Hadzic, Musliu, Nikolov, Vágó (Fodor, 66.). Edző: Márton Gábor.

Kolorcity Kazincbarcika SC – Termálfürdő Tiszaújváros 0-0 Forrás: Kolorcity Kazincbarcika Sport Club

Kolorcity Kazincbarcika SC: Horváth László, Fótyik Dominik, Oltean Sergiu Adrián, Dávid Zoltán, Toma György , Heil Valter, Krausz Raul, Farkas András, Kovác Alan, Tóth László, Berki István
Cserék : Fila Károly, Németh Tamás, Jose Cassado, Tóth Borisz, Zahorán Balázs, Iszák Dominik

Termálfürdő Tiszaújváros: Tóth Csaba, Burics András, Tóth Márk, Vincze Ákos, Lőrincz Patrik , Gelsi László, Vitelki Balázs, Vámos Márk, Csernák Martin, Kristófi Sándor, Pap Zsolt
Cserék: Herceg Péter, Bussy Dávid, Bene Attila, Szilvási Péter, Kulcsár Hunor, Tóth Máté, Tóth Simon