Felkészülési mérkőzések, 2020.07.26.

Tersztyánszky Ödön Sportközpont, 200 néző, vezeti: Szűcs László

Aqvital: Markek – Posztobányi, Vukaszovics, Albert I., Koch – Mészáros D., Madarász – Baracskai, Kocsis, Sejben – Daru. Vezetőeedző: Visinka Ede.

Békéscsaba: Uram – Szalai D., Nagy S., Bora, Mészáros M. – Király, Kovács Á., Babinyecz – Pantovic, Paudits, Lukács R. Vezetőedző: Schindler Szabolcs.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, mi tiszta fehérben, a vendégek lilában léptek pályára.

4. perc: Baracskai és Posztobányi keverte meg a lilák bal oldali védelmét, a keresztbe ívelt labdát az ötös sarkáról Sejben úgy helyezte a jobb alsóba, hogy játékszer még Nagy Sándort is érintette, 1-0.

19. perc: Szalai Dánielről megfelejtkeztünk a tizenhatos bal sarkánál, a vendégek előrehúzódó jobbhátvédje pedig kilőtte a hosszú alsó sarkot, 1-1.

22. perc: A párás melegben ivószünetet rendelt el a játékvezető.

32. perc: cserél a Békéscsaba, Lukács Raymond helyére Oláh László érkezett.

36. perc: Ezúttal Kocsis és Madarász hozta zavarba a csabaiak bal oldali védelmét, utóbbi alapvonalról pontosan lőtte vissza a labdát, Daru Bence pedig 8 méterről a tehetetlen Uram mellett a kapu közepébe bombázott, 2-1.

45. perc: A játékvezető lefújta az első félidőt.

46. perc: Elkezdődött a II. félidő. A szünetben cserélt a Békéscsaba: Szabó Péter és Hodinicki Márk váltotta Babinyeczet, illetve Kovács Ádámot.

60. perc: Ötöt cserél csapatunk: Posztobányi, Koch, Mészáros, Baracskai és Daru számára véget ért a mérkőzés, a helyükön Papp Milán, László Noel, Nándori Botond, Mim Gergely és Gambayar folytatja a játékot.

69. perc: A játékvezető ivószünetet rendelt el.

72. perc: Újabb csabai csere. Elhagyja a pályát Nagy Sándor és Mészáros Márk, helyükre érkezik Fazekas Lóránt és Máris Dominik.

Dorogi FC: Mursits – Dlusztus, Kovács, Lénárth, Nagyházi, Nyíri, Papp, Szerencsi, Tóth, Vigh, Zabari. Vezetőedző: Németh Szabolcs

FC Ajka: Horváth- Kovács, Heffler (Görgényi 56′) Tar (Zvara 56′), Présinger, Kenderes (Lengyel 46′), Tóth ( Nagy I. 56′), Rétyi (Irimiás 46′), Zamostny (Lakatos 56′), Nagy K. ( Zsolnai 56′). Vezetőedző: Kis Károly

Gólszerzők: Girsik, illetve Kovács

Edzőmeccs, Szolnok

KTE: Lékai – Puskás, Gál, Kis, Grünvald – Vágó, Károly, Asztalos – Tóth, Németh, Lukács.

Csere: Szalai G., Szalai J., Urbán, Pantelisz, Faragó, Ludasi.

Gól: Novák, ill. Szalai J.

Vasas FC:  Jova – Terbe (Szivacski 46′), Litauszki (Csató 46′), Tóth (Ujvárosi 46′), Silye (Kalmár 46′) – Hidi M (Viczián 46′) – Kleisz (Kapornai 46′), Szatmári (Szilágyi 46′) – Vernes (Szedlár 46′), Balajti (Köböl 46′), Pekár (Radó 46′)

Balatonfüredi FC: Szmola (Drávucz 46′) – Bella (Tetézi 62′), Burucz, Vastag (Markó 81′), Emperger (Henn 62′) – Gréninger (Imre 71′), Csikós (Kós 81′), Hoffer (Szabó 62′) – Bartha (Róth 53′), Szalai, Schilinger (Pápai 37′)

Gólszerzők: Balajti (4′, 17′), Kalmár (50′), Köböl (56′, 79′) és Szabó B. (69′)