Sorsoltak a Magyar Kupában! 2020.09.10.

Forrás: http://www.mlsz.hu


Egy összecsapáson dől el a továbbjutás kérdése, az MLSZ elnökségének döntése értelmében a 128-as főtábla első teljes körének mérkőzéseit hétvégén, szeptember 18-20-án rendezik, ezzel is lehetőséget teremtve a kisebb csapatoknak kiemelkedő összecsapások rendezésére.

A MOL Magyar Kupa 128-as főtáblájának sorsolása:

Csepel FC – Soroksár SC
Makó FC – PMFC
43. sz. Építők – MTK Budapest
Pápai Perutz FC – ETO FC Győr
Mohácsi TE – Budafoki MTE
Sárvár FC – Kaposvári Rákóczi
Diósjenő SE – Dorogi FC
Mezőkeresztes VSE – ZTE FC
VLS Veszprém – Szeged-Csanád Grosics Akadémia
Toponár SE – Puskás Akadémia FC
Lőrinci VSC – Nyíregyháza Spartacus FC
Szarvaskend SE – Aqvital Csákvár
Tiszakécske LC – DVSC
Sényő-Carnifex FC – Vasas FC
Balatonfüredi FC – DEAC
Szeghalmi FC – Szolnoki MÁV FC
Jászberényi FC – Budaörs
Balassagyarmati VSE – DVTK
Credobus Mosonmagyaróvár – BFC Siófok
Szegedi VSE – Szombatelyi Haladás
Ráckeve VAFC – Ferencvárosi TC
WATI-Kecskéd KSK – Kisvárda Master Good
Termálfürdő FC Tiszaújváros – Budapest Honvéd
Sárbogárd – Kolorcity Kazincbarcika FC
Tiszaföldvár VSE – MOL Fehérvár
BKV Előre – Szentlőrinc
Kerekegyházi SE – Gyirmót FC Győr
Iváncsa KSE – Újpest FC
Ikarus-Maroshegy – FC Ajka
Mándok VSE – Mezőkövesd Zsóry FC
FC Hatvan – Paksi FC
Vác FC – Békéscsaba 1912 Előre
Tarpa SC – Komárom VSE
Ceglédi VSE – Rákosmente FC
ASR Gázgyár – Gesztelyi FC
Csornai SE – Dabas-Gyón FC
Fémalk-Dunavarsány – Körösladányi MSK
Zsámbéki SK – THSE-Szabadkikötő
Bodajk – Érdi VSE
FC Dabas – Dunaújváros
Király SE – Bicskei TC
Bátaszék SE – Fehérgyarmat SC
Teskánd KSE – Taksony SE
ESMTK – Tállya KSE
Balmazújvárosi FC – III ker. TVE
Zalaszentgróti VFC – Nagyatádi FC
Kabai Meteorit SE – AC Nagybajom
Kiskunfélegyházi HTK – Majosi SE
Tiszafüredi VSE – Putnok FC
Abda SC-VVFK-BAU – Hódmezővásárhelyi FC
Mezőtúri AFC – Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
Csácsbozsok – Nemesapáti SE–Szekszárdi UFC
Gyöngyöshalász SE – FC Nagykanizsa
Mátraterenye SE – CSO-KI Sport
Bonyhádi VLC – Monor
SC Sopron – BVSC-Zugló
Füzesgyarmati SK – Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
Tihany FC – Kecskeméti TE
Mórahalom VSE – Gyöngyösi ÁK-Mátra Beton
Sajóbábonyi VSE – Eger SE
BTE Felsőzsolca – Clean Way-Gyulai TFC
PTE PEAC – SBTC
Ajka Kristály SE – Lipót Pékség SE
HR-Rent–Kozármisleny – Tatabányai SC

Be the first to comment

Leave a Reply