Visinka Ede távozik Csákvárról

Forrás és fotó: http://aqvitalfc.hu/


Az Aqvital FC Csákvár közleménye:

“Az elmúlt napokban sokféle mende-monda keringett arról, hogy milyen változások várhatóak klubunknál, mely a keret átalakulása mellett érinti a szakmai stáb összetételét is.

– Mára hivatalossá vált, Visinka Ede vezetőedző, valamint segítői, Berndt András pályaedző, Bíró Szabolcs kapusedző és Végh András erőnléti edző lejáró szerződését, nem hosszabbítjuk meg, valamennyien távoznak az Aqvital FC-től – tájékoztatta honlapunkat klubunk elnöke, Nagy Sándor. – Az elmúlt szezon sajnos nem úgy sikerült, ahogy azt terveztük, úgy érezzük, nem csak a játékoskereten, de a szakmai stáb összetételén is változtatnunk, frissítenünk kell. A kiszemelt játékosokkal már javában zajlanak a tárgyalások és a színfalak mögött gőzerővel keressük azt a szakembert is, akinek vezetésével tovább tudunk haladni az általunk elképzelt úton. Reményeink szerint napokon belül megnevezzük az új vezetőedzőt. Visinka Edének és stábjának köszönjük az elmúlt kétéves munkát, további pályafutásukhoz sok sikert kívánunk!

Csapatunk az eredetileg tervezett időpontban, június 14-én kezdi meg a felkészülést a 2021-22-es bajnoki szezonra.”

Átigazolási hírek

Be the first to comment

Leave a Reply